Şık Ofis Kıyafetleri

Her günün görünümünde yaratıcı olmanın gerekli olduğunu düşünüyorsanız, şık ofis kıyafetleri tam olarak kişiliğiniz içindir.

Birçok insan, özellikle kadınlar, ‘Ne giymeli?’ Sorusu ile mücadele ediyor. Ofis kıyafetlerine karar verirken de aynı durum ortaya çıkar . Herkes, dikkat çekeceği ve hatta bir promosyonu çözeceği için harika görünmek istiyor. Yaratıcılığınızı ifade etmek istiyorsanız tam olarak ne giymelisiniz? Burada yardımcı olabilecek birkaç ipucu bulacaksınız.

Denim severseniz ve bunun mükemmel bir ofis kıyafeti olabileceğini düşünüyorsanız – tamamen haklısınız. Denim her yerde her zaman popülerdi ve her tür üst ve aksesuarla eşleştirilebilir. Kotların işyerinizde giyilebildiğinden emin olun ve beyaz bir bluzla ve büyük veya minimal aksesuarlarla uzun bir ceketle karıştırın. Ruhun yaratıcı olmasına izin ver. Ayrıca, uzun bir kot etek veya tulum giyebilirsiniz, ancak çok kısa olmayacağına dikkat edin, aksi takdirde kaba görünebilir!

Kıyafetin basit deseni ve rengi olsa bile , giymek için en şık iş kıyafetlerinden biridir . Örneğin, ayak bileğini gösteren kelepçeli pantolonlar, yüksek topuklu ayakkabılar veya giydiğiniz diğer ayakkabılarla eşleşir. Ayrıca, basit bir bluz ve bazı renkleri toplayabilen büyük bir kolye ile de uyuyor. Bununla birlikte, bu tür pantolonlar, vücut şeklinizi göstermek istemiyorsanız daha resmi ve düz bir görünüm katacak palazzo tipi pantolonlara dönüştürülebilir .

Kadınlar için iş kıyafetleri hakkında konuşurken – sıkıcı ve basit gelebilir, Peki ne yapmalı? Her şeyden önce, iyi bir fikir, dizlerin altındaki veya biraz üstündeki simetrik kalem şekli eteğini seçmektir. Elbiseleri tercih ederseniz, benzer bir elbise de olabilir, ancak çok sıkı ve abartılı bir elbise koymayın, aksi takdirde bunun yerine kulübe gitmeye hazırsınız gibi görünebilir. Kıyafet renkleri pastel, siyah, gri veya farklı desenlerle karıştırılmalıdır. Bu tür iş kıyafetlerine yüksek topuklu ayakkabıları eklemeyi unutmayın, bu da sizi daha resmi ve zarif gösterecektir!

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.