Avrupa Konutları Atakent 4B

Atakent’te Avrupa Konutları serisi sürüyor
Atakent 1, Atakent 2, Atakent 3 ve Atakent 4’ün ardından Avrupa Konutları şimdi de Atakent 4 B projesini inşa ediyor. Konutun yanı sıra alışveriş merkezi, hastane, okul binaları ve cami inşaatları ile Atakent bölgesinin gelişimine büyük katkıda bulunan Artaş İnşaat yepyeni projesi Avrupa Konutları Atakent 4 B ile İstanbullulara yepyeni bir yaşam alanı daha sunuyor.

Kullanışlı daireleri yemyeşil peyzajı, yanı başındaki park alanı ve cadde üzeri ticari üniteleri ile Avrupa Konutları Atakent 4 B satışta.

Ulaşım ağlarıyla çevrelenmiş bir bölgede mükemmele ulaşmaya hazır olun
Tüm ayrıntılarıyla Avrupa Konutları farkı Atakent’te bir kez daha hissedilecek. Avrupa Konutları Atakent 4 B, estetik mimari çizgisi, sağlam yapısı ve tecrübeli yönetimi ile kaliteyi yaşamınızla bütünleştirecek.

İster toplu taşıma ile ister özel araçla her koldan ulaşılabilen mükemmel bir konuma sahip proje, E5 ve TEM yollarına çok yakın. Geleceğin Bağdat Caddesi olarak adlandırılan Halkalı Caddesi üzerinde yer alan Avrupa Konutları Atakent 4 B ulaşım kolaylığı, kaliteli konutları, ticari üniteleri ve peyzajı ile şehirde huzurlu bir yaşam sunuyor.

Kaynak:www.avrupakonutlariatakent4b.com/

Yorum Ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.