Güneş Enerjisinden Elektrik Üretim Kredileri

Geleceğinizin Yatırımı :Yenilebilir enerji yatırımlarına olan talep her gecen gün artarak devam ediyor. Çünkü güneş enerjisinden elektrik üreterek para kazanmak fişi prize takmaktan daha kolay ve işçilik, işletme giderleri en düşük kazanç garantili gelir kaynağınız oluyor.  Ancak yenile bilir enerji kaynaklarına yatırım yapmak isteyen insanların en önemli sorunlarından biri sistem kurulumu için yatırım maliyeti ve finansman sağlamasıdır.  

fft5_mf99311
02-fast-forward-solar-power-generating-system_jpg__1072x0_q85_upscale
126169258
Bankalar enerji üretimi için  sizlere % 15 si kendiniz karşılamanız durumunda kalan % 85 lik payı 2 yıl ödemsiz 8 yıl vadeli yıllık çok düşük miktarda faizle yıllık % 2,7 ile  % 3,4 euro  kredi veriyor. kredi kullanarak elinizdeki nakittin 5 katına yakın yatırım yaparak bankanın parasından para kazanma olanağı sunuyor. Bu da kendi öz sermayenize göre yıllık % 100  kazanç demek   Özelikle aylık faturası yüksek gelen işletmeler kendi elektriği giderlerini bedavaya getirerek sistem kendi kendini öder yada siz kullanmasanız size para kazandırır. Elektrik faturası öder gibi sistemin taksitini ödeyerek bitirdikten sonra bedava elektrik ve yüksek düzenli aylık gibi kazanç getirir. Proje kendini  4 ile  5 yılda amorti ediyor. Bu zaman diliminde size ekstra para kazandırıyor. Kendini ödedikten sonra da size  25 yıldan daha fazla 50 yılla kadar kazandırmaya devam ediyor.renewable
Solar_Plant_kl
untitledööö
solar_panels_International_Rivers_tx700
1369743445
 Simdi karar verme zamanı hangi yatırım size böyle bir olanak sunuyor. Geleceğin yatırımını şimdiden yaparak  kolay para kazanmanın yanında yakında zengin olacağınız günleri düşünün, işletme sahipleri de bedava enerji kullanmanın avantajını işletmelerin gelirlerini artırmanın mutluluğunu yaşasınlar.
Kaynak:gessistem

Yazar Hakkında:

. Twitter / Facebook üzerinden takip et.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir