Elektrik Maliyetlerini En Aza İndirmek İçin Günışığı

Günışığı sistemi , aydınlatmadan kaynaklanan elektrik maliyetlerini en aza indirmek için mevcut binalarda aydınlatmaya günışığını da dahil edebilirsiniz.

RetroLite gün ışığı sistemi, özel Lite * Panl® panel sistemi değiştirmek için tasarlanmış, bir MR-24® veya CMR-24® çatı sistemine güçlendirme uygulamaları için kullanılabilir. Ürün Avantajları şunlardır:
Butler® Research Titiz test ve Geliştirme Merkezi kendinden engelleme RetroLite gün ışığı sistemi, su penetrasyonu, diğer bordür monte dayligthing sistemleri için içsel bir risk önlemede etkilidir .

Aydınlatmada kullanılan elektrik, sık sık bir binanın en yüksek maliyet giderlerini oluşturur.  Günışığı teknolojisinin uygulanması, önemli bir tasarruf sağlayabilir . Sık ısıtma ve soğutma yüksek maliyetlidir. Bir RetroLite günışığı sistemi ile donatılmış binalar ve aydınlatma kontrolleri  yüzde 70  oranında aydınlatmadan kaynaklanan elektrik giderlerini azaltabilir.

“Bir binanın toplam maliyetinin yüzde doksanını oluşturur. RetroLite günışığı sistemi işletim bütçelerinin daha iyi kontrol altına almak için mevcut binaların sahipleri için kapılarını açıyor, “Justin Willett, enerji danışmanı, Butler : ” RetroLite günışığı sistemi, enerji verimliliğini artırmak ve kod uyumunu sağlamak için fırsatlar sunar.”

 RetroLite gün ışığı sistemi bile bulutlu koşullarda, glares veya sıcak noktalar olmadan yüzde 100 dağınık bir ışık sağlar. Eşsiz akrilik kubbe tasarımı 0.68 bir görünür, ışık geçirgenliği değeri, daha fazla ışık  gün içinde çeker.

Basitleştirilmiş kurulum için, RetroLite doğal aydınlatma sisteminin saptırıcı Lite * PANL paneli sistemi splice içine bağlı olabilir. kurulum için gerekli olan  emek azalır. Buna ek olarak, onun curbless tasarımı gerekli bağlantı elemanları sayısını azaltır.
Kaynak:designandbuildwithmetalYazar Hakkında:

. Twitter / Facebook üzerinden takip et.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir