Reynaers Alüminyum

 

 

 

 

 

 

 

Reynaers Alüminyum, yenilikçi ve dayanıklı mimari alüminyum sistemlerinde Avrupa’nın önde gelen tedarikçileri arasında yer alıyor. Bu sistemlere geniş kapsamlı pencere ve kapı sistemleri, giydirme cephe sistemleri, teras ve döner kapı girişleri, güneş kırıcıları, kış bahçeleri, ışıklıklar, sineklikler ve jaluzi ile havalandırma içeren sistemler de dahil. Reynaers sistemlerinin uygulandığı tüm projeler Alianz Sigorta ile yapılan özel anlaşma sayesinde “10 Yıl Sistem Garantisi” kapsamına giriyor. 

Sürme Sistemler
CP 45 Pa Yalıtımsız Sürme Sistem
CP 45 Pa, estetik ve güvenlikte yeni taleplere cevap vermesi için tasarlanmış olan yalıtımsız bir sürme sistem. Sistem, functional ve softline tasarımları ile farklı estetik görünümlere sahip. 

Profil genişliği minimuma indirilerek, sistemin binaya maksimum oranda ışık alması sağlanıyor. Tek raydan dört raya kadar değişik alternatifleri ile istenilen oranda sürme kanat yapılması amaçlanmış. CP 45 Pa en son teknikleri entegre ederek çok rekabetçi bir çözüm sunuyor. 

CP 50 Yalıtımlı Sürme Sistem
Sistem 50 mm derinliğindeki kasası ile yalıtımlı sürme sistemlerin başlangıcı. Tasarım kriterleri olan estetik, güvenlik, yalıtım konularında en yüksek performans amaçlanarak üretilmiş bir sistem. Dış ray’ın 2 büyük avantajı var; dıştan gelen görünmez drenaj oluşturulması ve iç tarafta da gizli su kanalı boşluğu oluşturulması. Kasa ve kanat tasarımı softline modelin görünüşüne sahip. 
vouwdeuren-Reynaers-aluminium-CF77%20[1024x768]

CP 96 / CP 96 LS Yalıtımlı Sürme Sistem
CP 96 sürme sistem ve kaldır – sür sistemleri, güvenlik ve sağlamlık konusunda artan talepleri ekonomik olarak yerine getirme imkanına sahip. Güçlü teknik performanslar ile birleşince bu sistem üst düzeyde yenilikçi bir sisteme dönüşüyor. Değişik versiyonu olan CP 96-AP gelişmiş bir hırsızlığa karşı koruma çözümü içeriyor. Toplam kasa derinliği 96 mm olan sistemin tek raylı varyasyonundan üç raylı varyasyonuna kadar değişik uygulama alanlarına cevap verebilen seçenekleri mevcut. Sistem, üzerinde kullanılan çelik raylar ile 250 kg’a kadar kanat ağırlığının güç harcamadan basitçe açılmasını sağlıyor. 

maxresdefault
CP 155 / CP 155 LS Yalıtımlı Sürme Sistem
Yalıtımlı sürme sistemleri içerisinde en ağır yükü taşımak ve en büyük ebatlarda kanatları hareket ettirmek prensibi ile tasarlanan CP155 serisi 400 kg ağırlığa kadar olan kanatları çok rahat bir şekilde taşıyor. Sistemde kullanılan raylar paslanmaz sert çelik olarak üretiliyor.

CP155 Sistemi, tasarım kriterleri olan estetik, güvenlik, konfor ve yalıtım konularında en yüksek performans amaçlanarak üretiliyor. Bu sistem ile sürme sistem aksesuarları ve kaldır sür sistem aksesuarları kullanılabiliyor.

Kaynak: raf.arkitera.com

Yazar Hakkında:

. Twitter / Facebook üzerinden takip et.

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir